Гарантія

Гарантія на товар інтернет-магазину «ПроКамін»

  Інтернет-магазин «ПроКамін» поставляє виключно якісні каміни, печі, димоходи, аксесуари та оздоблювальні матеріали. Тому ми гарантуємо, що весь асортимент наших товарів відповідає самим високим європейським і українським стандартам. У разі, якщо в наших покупців виникають труднощі або проблеми з товаром, купленим в інтернет-магазині «ПроКамін», ми завжди готові надати кваліфіковану технічну підтримку і гарантійне обслуговування. Для цього необхідно зберегти і надати товарний чек, що підтверджує дану покупку, і гарантійний талон.

  Фахівці магазину «ПроКамін» нададуть Вам безкоштовне гарантійне обслуговування в разі потреби. Якщо в період дії гарантії пристрій перестане працювати і усунення поломки стане неможливим через заводський дефекта, покупцеві буде відшкодована вартість товару або запропонована заміна на такий же товар. В такому випадку покупець доставляє товар до інтернет-магазину «ПроКамін» за свій рахунок.

Політика інтернет-магазину «ПроКамін» виходить з простих і дуже практичних правил:

  • з одного боку, ми поставляємо тільки сертифіковані опалювальні пристрої, димоходи, оздоблювальні матеріали, аксесуари, а також професійні послуги з їх монтажу, і приймаємо на себе гарантійні обов'язки по обслуговуванню і заміні продукції протягом дії гарантійного обслуговування;
  • з іншого боку, покупець приймає умови використання продукції відповідно до інструкції до пристрою, а також збереження товарного чека та гарантійного талона на продукцію.

Обопільне виконання таких норм є гарантією чесних і партнерських відносин між покупцем і продавцем.