Доставка та оплата

Варіанти доставки і способи оплати

Правилом інтернет-магазину «ПроКамін» є не тільки приділення уваги поєднанню основних очікувань покупця від функціональних характеристик товару з його фінансовими можливостями, але і для зручності покупців ми пропонуємо різні способи доставки продукції по всій Україні:

  • самовивіз товару - клієнт самостійно організовує доставку купленої ним продукції;
  • безкоштовна доставка до покупця за рахунок інтернет-магазину «ПроКамін» - діє на акційні товари та обговорюється з покупателём;
  • доставка кур'єрською службою на вибір покупця - Ви можете вибрати службу доставки з таких кур'єрів, як Нова Пошта, Ін-Тайм, Делівері.

Товари доставляються за рахунок покупця в будь-яке місто України.

Представництва Нової Пошти знаходяться в більшості міст, тому доставка габаритного обладнання можливо практично в будь-який куточок країни.

Кур'єрська служба доставки Ін-Тайм надає можливість отримати обладнання будь-яким зручним для Вас способом: «двері-двері», «двері-склад» або «склад-склад».

Делівері має свої представництва у великих містах і пропонує своїм клієнтам безкоштовне зберігання товару на складі до 10 днів, що дозволяє в зручний для Вас час забрати посилку.

Всі умови доставки індивідуально обговорюються з кожним покупцем, щоб максимально полегшити Ваші турботи. Вартість доставки також обмовляється і відповідає прайс-листу транспортних послуг кур'єрської служби. Відправка товару до покупця оформляється без уповільнень відразу після проведення ним оплати.

І так, інтернет-магазин «Прокамін» в кожному випадку індивідуально підходить до кожного клієнта, враховує можливості з транспортування і пропонує найзручніший спосіб отримати куплений товар. На акційну продукцію поширюється безкоштовна доставка.

Оплатити продукцію можна будь-яким зручним для Вас способом:

  • оплата через «Приват24» - зручно, швидко, безпечно;
  • оплата через термінал або банк «Приват Банк» на розрахунковий рахунок магазину «ПроКамін» - всі реквізити надає менеджер;
  • безготівковий розрахунок, використовується для перерахування коштів через банківський рахунок.
  • оплата готівкою кур'єру - коли доставка здійснюється прямо до дверей Вашого будинку.