Electrolux (Електролюкс)

Electrolux (Електролюкс)

Electrolux - виробник надійної техніки

  Шведська компанія з виробництва надійної, зручною і довговічною техніки Elektrolux стала відомою на європейському ринку з 1919 року. До 1957 року асортимент продукції Elektrolux дуже розширився, товари успішно експортувалися в багато країн світу, в зв'язку з чим назва Elektrolux було змінено на Electrolux, яке нам вже відомо. Сьогодні бренд Electrolux не тільки успішно обслуговує середній та вищий сегменти побутової техніки, а й викупив такі успішні марки, як AEG, Wascator, Eureka, Zanussi, Molteni. Кожна з них досягла високих результатів і втілила в життя велику кількість розробок. Тепер вони стали надбанням корпорації Electrolux Group. Пилососами, пральними машинами, холодильниками, кухонними комбайнами та іншою побутовою технікою Electrolux уже нікого не здивуєш. Однак сьогодні ми пропонуємо Вам ознайомитися з ще одним дуже якісним продуктом Electrolux - електрокамін.

  Поява електрокамінів сприяло бажанням виробників запропонувати бажаючим споживачам продукт, який зробить можливим насолоджуватися теплом і затишком тим, хто в силу технічних умов не можуть встановити у себе вдома традиційний дров'яної камін. Electrolux Group займається не тільки виробництвом побутової техніки, а й витрачає багато часу і фінансових коштів на маркетинг. Політика компанії передбачає моніторинг споживчих побажань, очікувань і їх тенденції до змін. У зв'язку з цим Electrolux не зміг пропустити збільшення інтересу потенційних покупців до такої альтернативи дров'яного каміна, як електрокамін.

Переваги електрокамінів Electrolux

  Electrolux став настільки надійним виробником побутової техніки, що багато покупців вважають придбання продукції цього бренду відмінною інвестицією. Не став винятком і електрокамін. Основою для цього стали наступні переваги:

  • легкість установки - для введення в експлуатацію Вам не потрібно отримувати дозвіл на установку, вносити зміни в проект опалювальної системи, будувати димар для каміна, займатися обладнанням фундаменту і вирішувати інші питання, які неодмінно виникають у тих споживачів, які зупиняють свій вибір на традиційних дров'яних камінах. Все, що потрібно для використання електрокаміна та обігріву - це вибір місця в приміщенні і підключити до електричної розетки. Таким чином, споживачі, які проживають не в приватному будинку, а в квартирі, можуть дозволити собі насолоджуватися каміном будинку;
  • високий контроль за роботою обладнання - наявність надійної електроніки робить можливим ефективно вибирати необхідну програму, а пульт дистанційного керування дозволяє не підходити до каміна кожен раз. Крім того, Ви можете вибрати модель з наявністю в комплектації термостата і спеціального вентилятора, який подає тепле повітря ще швидше здебільшого вдома;
  • відповідність найвищим вимогам до безпеки продукції - електрокамін від Electrolux забезпечує безпечне використання протягом багатьох років;
  • висока швидкість обігріву приміщення;
  • вищий рівень імітації полум'я і тління вугілля із застосуванням передових досягнень в 3D технологіях і звуків потріскування дров - сидячи у електрокаміна, Ви відчуєте атмосферу традиційного дров'яного каміна;
  • для експлуатації електрокаміна Electrolux не потрібно заготовлювати дрова і думати про їх зберіганні;
  • через відсутність процесу згоряння дров в топці у Вас не виникає ніякої необхідності чистити камін і димар або виносити золу;
  • великий вибір зовнішнього оформлення, використання виключно якісних і безпечних матеріалів, які не деформуються і не втратять свій колір;
  • дуже широка лінійка моделей, яка задовольнить будь-які очікування споживачів - сьогодні вибір моделей електрокамінів Electrolux дозволяє знайти оптимальний варіант серед пристінних, вбудованих в стіну, кутових, підвісних або окремо стоячих.

 

Каміни Electrolux - це широкий вибір моделей, які задовільнять найвищі вимоги покупців

  Пристінні каміни відрізняються тонким, гарним зовнішнім дизайном, великою компактністю і високим рівнем імітації вогню за допомогою технологій відтворення полум'я, тління вугілля, підняття диму і потріскування дров.                                                                           

  Електрокаміни, які монтуються в нішу стіни найбільш зберегли основні ідеї і принципи роботи традиційних камінів. Вони мають високу потужність і швидкість нагрівання повітря в кімнаті, а також реалістичність вогню.

  Кутові моделі ідеально підійдуть покупцям, які через недостаток вільного місця в приміщенні або інших технічних моментів не можуть скористатися іншими варіантами електрокамінів. Вони не менш ефективні і реалістичні, ніж інші моделі.

  Настінні електрокаміни Electrolux - це інноваційне рішення, яке пропонує своїм споживачам високу естетичність і передові технології. Таке рішення є більш предметом мистецтва, але функція обігріву в такому електрокаміні також залишилася. Їх можна охарактеризувати як живі картини, в яких в реальному часі горять дрова і йде дим.

  Окремо стоячі каміни володіють всіма характеристиками імітації горіння, тління, потріскування, а також високою швидкістю нагрівання приміщення. При цьому дизайн корпусу каміна заслуговує на особливу увагу, оскільки він виглядає масивно, дорого, красиво і при цьому має невелику масу, що дозволяє без зайвих труднощів переміщати камін в приміщенні.

  Лінійка моделей дуже різноманітна. Ви зможете знайти Вашу модель, яка ідеально впишеться в інтер'єр приміщення і довгі роки буде радувати своєю роботою. Дійсно можна сказати: «якщо електрокамін, то Electrolux».


Немає товарів для відображення.